Seydiler'de ana arterler asfaltlanıyor

Seydiler Belediye Başkanı Hüseyin Tokdemir’in girişimleri ile kasaba içinde bulunan ana arterlerin asfaltlanması devam ediyor. 

Seydiler'de ana arterler asfaltlanıyor
02 Eylül 2021 - 13:42
Tokdemir, “Tüm gücümüzle Seydiler’imizi yeniliyoruz”

Kasabanın merkezinden geçen yolu geçtiğimiz yıl sıcak asfalt serdiren Seydiler Belediye Başkanı Hüseyin Tokdemir, şimdi de kasaba içinde bulunan ana arter yolları sıcak asfalt ile buluşturuyor. Seçim öncesi vatandaşlara vermiş olduğu sözlerin büyük bir kısmını yerine getirerek kasaba halkının takdirini kazan Başkan Tokdemir, kasabaya en iyi hizmeti sunmak için yoğun bir şekilde çalışıyor.Seydiler’de ana arterler asfaltlanıyor
Kasaba halkının istek ve talepleri doğrultusunda hizmet ettiklerini söyleyen Başkan Tokdemir, “Seçim öncesi sözlerimizden olan sıcak asfalt çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.Geçtiğimiz yıl kasaba girişinden çıkışına kadar olan yolun sıcak asfalt çalışmasını tamamladık. Bu senede kasabamızda bulunan ana arterlerimizi de sıcak asfalt ile buluşturuyoruz.  Geçtiğimiz hafta İl Özel İdare Müdürlüğü ile sıcak asfalt protokolü imzaladık. Bu çerçeve de Yeni Cami önü, Çeşme sokak ve yol kenarları sıcak asfalt olacak. Buradan Valimiz Sayın Gökmen Çiçek Beye, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sayın Mehmet Taytak Beye, MHP İl Başkanımız Mehmet Kocacan Beye,  İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy Beye, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban Beye, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Faik Karakoç Beye desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum