Reklam
Reklam

Sandıklı Merkez Camisinin temeli atıldı

Sandıklı Yunus Emre Bulvarında yapımına başlanan Merkez Camisinin temel atma töreni gerçekleştirildi

Sandıklı Merkez Camisinin temeli atıldı
15 Mart 2021 - 17:43
Sandıklı'da Yunus Emre Bulvarında yapımına başlanan Merkez Camisinin açılışı, Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İlçe Müftüsü Mehmet Güler, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Işık, Sandıklı Cami Kuran Kursu, Müştemilatı Yapma ve Yaşatma Derneği üyeleri, alakalı firma, hayırseverler ve vatandaşlarımızın katılımı ile gerçekleştirildi.

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, iyi istek ve temenniler ile sürerken hepbirlikte yapılan duanın akabinde, protokol doğrultusundan başlatılan temel atma işlemiyle sona erdi.

Konuyla alakalı temel atma programından sonra bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Bugün ilçemize kazandırmış olduğumuz görkemli camimizin temelini birlikte atmış oluyoruz. Bu eserde emeği geride bıraktığımız başta derneğimize, dernek yetkililerimize, Bakanımıza, Milletvekillerimize ben canı gönülden teşekkür etmek istiyorum.

İnşallah güzel Sandıklı'mız bu eseri en güzel şekilde inşa edip, etkinliğe açacaktır. Ben en kısa sürede kazasız belasız bitmesini Cenab-ı Allahtan niyaz ediyor, Sandıklımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum