Yüzme kurslarına katılmak isteyenlerden sadece abonelik ücreti alınacak, yüzme kurs ücreti alınmayacaktır.
Kurslara Nasıl Kayıt Olunur?
Yüzme kurslarına katılmak isteyenler İstasyon Mahallesi, Hocalar Sandıklı Yolu, Yaşarlar Zekiye Ana İlkokulu yanında bulunan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Tesislerine başvurabilirler.
Detaylı Bilgi İçin:
- Telefon: 444 60 03 (Dahili -8-)
- Cep Telefonu: 0530 746 11 84
Başkan Öztaş Neler Dedi?
Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş, yaptığı açıklamada "Sağlıklı yaşam ve sporun önemine inanıyoruz. Bu kurslarımızla hemşehrilerimizi çeşitli sporlarla buluşturarak sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı yüzme kurslarımıza bekliyoruz" diyerek açıklamalarda bulundu.