Sandıklı'da 15 Temmuz paneli düzenlendi

Sandıklı Belediyesi tarafından düzenlenen 15 Temmuz Darbe Teşebbüsü ve Milletin Şanlı Direnişi Paneli Sandıklı Termal Otel’de gerçekleştirildi.

Sandıklı'da 15 Temmuz paneli düzenlendi
10 Temmuz 2021 - 15:02
Sandıklı'da düzenlenen 15 Temmuz paneline Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi Dr. Murat Yılmaz, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet ve GENAR Genel Müdürü İhsan Aktaş, 15 Temmuz Darbe Teşebbüsü ve Milletin Şanlı Direnişi Panelinde düşüncelerini dile getirdiler.

Başkan Mustafa Çöl Sandıklı'da misafirlerine ilçe turu yapmalarına refakat etti. Misafirler Sandıklı Kadın Kültür Evi, Müradin Camii türbesi, Oyuncak Müzesi, Bedesten Çarşısı, Hamam Müzesi ile Sandıklı Belediyesinde incelemelerde bulundular.

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün Sandıklı ilçesinde yaptığı yatırım, destek ve projeleri inceleme şansı bulduklarını belirten heyet, ilçenin gelişme olan bölgeler olarak göze çaptığını, Sandıklı halkının üretim anlamında gösterdikleri gayreti takdir ettiklerini, tarihi dolu dolu olan Sandıklı’da olmaktan dolayı duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Başkan Çöl, panelin sonunda bir kapanış konuşması yaparak, Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi Dr. Murat Yılmaz, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet ve GENAR Genel Müdürü İhsan Aktaş’a teşekkür ederek kendilerine günün hatırası olması sebebiyle ilçemize özgü hediyeler takdim ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum