Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde, Çay Mahallesi'nde yaşayan ve uzun yıllar emek vermiş olan Emekli Belediye Personeli Mahmut Mercan'ın oğlu, Emekli Öğretmen Şule Özdoğan'ın eşi, bir dönem öğrencilerine ışık olan Emekli Öğretmen Ali Mercan, vefat etti. Bugün öğle namazına müteakip Ulu Cami'de düzenlenecek cenaze namazı sonrasında Sandıklı Şehir Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlanacak.Ali Mercan'ın vefatı, ailesi ve sevenleri tarafından büyük bir üzüntü ile karşılandı.
Vefatlarımız
14 Kasım 2023 - 13:28
Sandıklı Cenaze İlanları
Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde Belediye Başkanlığı tarafından cenaze ilanları yayınlandı. İlana göre Emekli Öğretmen Ali Mercan hayatını kaybetti.
Vefatlarımız
14 Kasım 2023 - 13:28