Gerçekleşen ziyaret sırasında Başkan Çöl, basın mensuplarının toplumsal bilgi akışındaki ve aydınlanma sürecindeki önemine vurgu yaparak, gazetecilerin mesleki özverilerini takdir etti.
Başkan Çöl'den Gazetecilere Tebrik ve Hediyeler
Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetecilere tebriklerini ileterek, küçük hediyeler takdim etti. Ziyaret sırasında samimi bir atmosferde geçen buluşmada, gazetecilerle sohbet eden Başkan Çöl, onların toplumun bilgilendirilmesindeki sorumluluklarının farkında olduğunu belirtti.Gazetecilerden Başkan Çöl'e Teşekkür
Sandıklı'dan gelen gazeteciler, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl'ün konukseverliği ve jestleri için teşekkür etti. Toplantıda, ilçede meydana gelen güncel gelişmeler ve belediye çalışmaları hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Bu verimli buluşma, ilçenin yerel basını ile belediye yönetimi arasındaki iletişimin güçlenmesine önemli bir katkı sağladı.Başkan Çöl, gazetecilere duyduğu saygıyı ifade ederken, gazeteciler de ilçede yaşanan önemli gelişmeleri anında ve tarafsız bir şekilde halklarına iletmeye devam edeceklerini belirtti.