Reklam
Reklam

Sandıklı Belediye Başkanı , 30 Milyonluk Hibe Yatırım proğramına alındı

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl Covid-19 salgını dünyayı ve ülkemizi tehdit etmeye devam ettiği bu günlerde pek çok gelişmiş ülke salgın hastalık sebebiyle sağlık hizmeti sunamaz, cerrahi maske bile tedarik edemez hale gelmiştir.

Sandıklı Belediye Başkanı , 30 Milyonluk Hibe Yatırım proğramına alındı
13 Nisan 2020 - 21:43
Bu bağlamda devletimiz sosyal ve ekonomik hayatı sekteye uğratmadan Covid-19 virüsünün neden olduğu salgınla başarılı bir mücadele yürütürken hemde da yatırımlarını planlamaya ve gerçekleştirmeye vargücüyle devam ediyor.

Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Başkan Mustafa Çöl; “ Bilindiği gibi, hükümetimizden bundan önceki süreçte “Suyun Tek Elden Dağıtım Projesi” için 34.200.000,00 TL (Otuz dört milyon iki yüz bin), kaplıcalarımızın altyapısı için “Hüdai Termal Turizm Altyapı Hizmet Birliğine” 2.500.000,00 TL (İki milyon beş yüz bin) hibe almıştık.

Şimdi de 2020 yılı için Kültür ve Turizm Bakanlığı yatırım programından Sandıklının en iyi biçimde faydalanması için ilçemizde refah ve istihdamı artırmaya yönelik 29.961.727,00 TL (Yirmi dokuz milyon dokuz yüz altmış bir bin yedi yüz yirmi yedi) tutarında hibe dosyamız hazırlanarak Bakanlığımıza sunulmuştur.

Bizler Sandıklı'yı en iyi biçimde temsil etmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Bundan önceki süreçte olduğu gibi bizlere yardımlarını asla esirgemeyen Bakanlığımıza ve Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızı sunarak, teşekkürlerimizi gönderiyoruz.” İfadelerine yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum