Ak Parti'nin Salar Kasabası Belediye Başkan Adayı Cengiz Taşpınar yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: Bu büyük göreve layık görülmemde emeği geçen herkese şükranlarımı sunmak istiyorum. Öncelikle, bu görevi bana layık gören bütün gönül dostlarıma, Ak Parti Genel Merkezi'ne, il ve ilçe teşkilatlarımıza, değerli Milletvekillerimize ve bu kutlu davayı kalplerimize yerleştiren Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a derin minnettarlığımı iletiyorum.
Yeni Bir Başlangıç
Bu önemli sorumluluğun bilinciyle, geçmişten daha fazla çalışacağımızı taahhüt ediyorum. Allah'ın izniyle, kasabamıza en iyi hizmeti sunabilmek için gece gündüz demeden çalışacağımızı belirtmek isterim.Birlikte Yürüyeceğiz
Salar Kasabası'nın geleceği için birlikte hareket etmek ve ortak vizyonla ilerlemek en büyük arzumuzdur. Her bir vatandaşımızın desteği ve dualarıyla bu yolda muzaffer olacağımıza inanıyorum.Son olarak, bu kutlu yolda bizlere rehberlik edecek olan Allah'a güveniyor, seçim sürecinin huzur ve bereket içinde geçmesini temenni ediyorum.Selam ve saygılarımla,Cengiz Taşpınar![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/02/65c74608c2760.jpg)