Bu adımlar arasında Sağlık-Sen Otel, Sağlık-Sen Taksi, Etüt Merkezi ve SİMER yer alıyor. Ayrıca, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının karşılaştığı önemli bir sorun olan kreş problemine çözüm bulabilmek için Sağlık-Sen Kreş projesi hayata geçirilmeye hazırlanıyor.Sağlık-Sen Afyonkarahisar Şubesi, yakın gelecekte il sınırlarında Sağlık-Sen Kreş tabelalarını görmeyi planladıklarını belirtiyor. Bu proje sayesinde sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının bir sorunu daha ortadan kalkmış olacak ve onlara büyük kolaylık sağlanacak. Şube, bu projenin tüm sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarına hayırlı olmasını diliyor.
Sağlık
08 Kasım 2023 - 21:10
Sağlık-Sen Kreş projesi, Afyonkarahisar'da hayata geçiyor
Sağlık-Sen Afyonkarahisar Şubesi göreve geldikleri günden beri sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının ihtiyaçlarına yönelik somut adımlar atıldığını ifade ediyor.
Sağlık
08 Kasım 2023 - 21:10