Reklam

Saadet Partisi, Eğitim-Bir-Sen'i ziyaret etti

Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Başkan Yardımcıları Erhan Akpınar ve Hamza Gümüşkanat ile birlikte Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Arslan’ı ziyaret etti.

Saadet Partisi, Eğitim-Bir-Sen'i ziyaret etti
02 Aralık 2020 - 17:28
Mustafa Arslan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. İktidar tarafından söz verilmesine rağmen 3600 ek gösterge sözünün yerine getirilmediğini dile getirdi. Orhan Arslan ise haklı oldukları her konuda kendilerini destekleyeceklerini bildirerek ‘kim olursa olsun haklı olanın yanındayız, haksızlığın karşısındayız. Meselelere hak eksenli yaklaşıyoruz. Hak sahibinin dili, dini, ırkı ya da siyasi görüşüne bakmıyoruz’ dedi. Necmettin Erbakan’a ait davam kitabı hediye etti.

SAADET PARK AFYON MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ.
Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Başkan Yardımcıları Erhan Akpınar ve Hamza Gümüşkanat ile birlikte Park Afyon AVM Merkez Müdürü Mustafa Bayrak’ı ziyaret etti. Mustafa Bayrak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Pandemi sürecinde 2 işyerinin kapandığını ve müşteri açısından yüzde 40 civarında bir kayıplarının olduğunu bildirdi. Orhan Arslan ise esnafın zor bir süreçten geçtiğini belirterek kolaylıklar diledi. Arslan ayrıca esnaf ve vatandaşlardan gelen AVM içindeki mescidin neden açılmadığını sordu. Bu soruya cevaben Bayrak; bulaş riski olduğunu ve bunu kontrol etmelerinin mümkün olmadığını söyleyerek şartlar uygun olduğunda ilk önce ve en güzel bir şekilde açacaklarını bildirdi. Ziyaret sonunda başkan Arslan Necmettin Erbakan’a ait davam kitabı hediye etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum