reklam

Prof. Dr. Turan Civelek "KAMU ÇALIŞANLARI BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR"

Kamu kurum ve kuruluş ziyaretleriyle seçim çalışmalarını sürdüren MHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Prof. Dr. Turan Civelek, kamuda yaşanan sıkıntıları çok iyi bildiğini ifade ederek Milletvekili olduğu takdirde kamu çalışanlarının karşı karşıya kaldığı sorunları çözmek için adımlar atacağını dile getirdi.

Prof. Dr. Turan Civelek "KAMU ÇALIŞANLARI BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR"
19 Haziran 2018 - 14:18

“Kamuda yaşanan sıkıntıları çözeceğiz”

 

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili adayları Prof. Dr. Turan Civelek, Dr. Ersan Özgür ve Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal’ı makamında kabul etti. Vali Mustafa Tutulmaz ile seçim çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulunan İkili, daha sonra Valilik personelini ziyaret etti. Vali Yardımcıları Erhan Günay ve Cafer Sarılı’yı da ziyaret Adaylar, daha sonra İl Dernekler Müdürü Ahmet Nuri Gök’ü ziyaret etti. Son güne kadar çalışmalara devam edeceklerini ifade eden Adaylar, gün boyu kamu kurum ve kuruluşları ziyaretlerine devam etti.

 

“KAMU ÇALIŞANLARI BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR”

 

Ziyaretler sonunda açıklamalarda bulunan MHP Milletvekili Adayı Prof. Dr. Turan Civelek, kamuda yaşanan sıkıntıları çözeceklerini ifade etti. Civelek şunları kaydetti: “Seçim çalışmalarında son dönemece girdik. Kamu çalışanıyken milletvekilliği seçimleri için istifa etmiş biriyim. Kamu personeliyken bu göreve talip oldum. Dolayısıyla kamunun içinden gelen biri olarak yıllarca sendikacılık yapmış biri olarak ben sorunların hepsini biliyorum. Kamu kurumlarımız ve kamu çalışanlarımız bizim için önemli. Milliyetçi Hareket Partisi kamuyla ilgili önemli iyileştirmeleri taahhütleri arasına almış bir parti. Bu çerçevede de biz kamu kurumlarını geziyoruz ve oradaki çalışanlarımıza hem merhaba diyoruz hem de MHP’nin kamu çalışanlarıyla ilgili taahhütlerini onlara ifade ediyoruz. Çiftçide, işçide olduğu gibi kamu çalışanlarının da önemli sıkıntıları var. Biz bunları biliyoruz ve çözeceğiz.”

 

 “MHP BU ÜLKENİN GARANTİSİDİR”

 

‘Vatandaşımızı dinlemeye devam ediyoruz’ diyen Civelek: “Görüyoruz ki; Milliyetçi Harekete çok ciddi bir teveccüh var. Sadece Dr. Devlet Bahçeli’ye değil, Cumhur İttifakına da büyük teveccüh var. Seçimin sonucun ne olacağı aslında bugünden belli. Vatandaşımız Milliyetçi Hareket Partisi diyor. Her gittiğimiz yerde vatandaşlarımız olumlu düşüncelerini dile getiriyor. Vatandaşlarımız emin olsun MHP bu ülkenin garantisidir. Başınıza yastığa koyduğunuzda rahat uyumak istiyorsanız bu sistemde MHP olmalıdır. MHP bu ülkenin olmazsa olmazı temel taşıdır. Bunu vatandaşımız görüş durumda bizlere de bunu açıkça alenen dile getirmekten çekinmiyor. Her gittiğimiz yerde bizi muhabbetle karşılayıp muhabbetle uğurluyorlar” diye konuştu.

 

 “PROJELERİMİZLE GELİYORUZ”

 

Milletvekili Adayı Dr. Ersan Özgür ise önemli seçim arifesinde olduklarını söyledi. Seçimde güçlü bir sonuç alacaklarını kaydeden Özgür sözlerini şöyle sürdürdü: “Önemli bir seçim arifesindeyiz. Vatandaşlarımıza güveniyoruz. Vatandaşlarımız devletin bekası için gereğini yapıp sandıkta bunu gösterecektir.  24 Haziran seçim sonuçlarında güçlü bir sonuç alacağımıza inanıyoruz. İşsizlik bugün en önemli sorun. Biz projelerimizle geliyoruz. Vatandaşımızın bize teveccühü yüksek. Bunun sandığa yansıyacağını düşünüyorum” dedi. Milletvekili Adayları Civelek ve Özgür kamu kurum ve kuruluşları ziyaretleri sırasında anıt parkta dinlenen vatandaşları da selamladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum