Bu başarılı performanslarından dolayı, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ekipleri özel bir ödülle taçlandırdı. Başkan Koyuncu'nun inisiyatifiyle düzenlenen İstanbul gezisi, ekiplerin emeklerini takdir etmenin bir yolu olarak gerçekleşti.
Başkan Koyuncu'nun Teşekkürleri
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Park Bahçeler Birimi ekiplerinin sezon boyunca sergiledikleri gayretli ve özverili çalışmalardan ötürü memnuniyetini dile getirdi. Emirdağ'ın her noktasında gösterdikleri özveriyle yeşil alanların düzenlenmesine ve korunmasına katkı sağlayan ekiplere teşekkür etti. Başkan Koyuncu, bu çalışmaların kent estetiğine önemli bir katkı sağladığını belirterek, park ve bahçelerin halkın kullanımına uygun ve güzel bir şekilde düzenlenmesinin kentin yaşam kalitesini artırdığını vurguladı.Ödül: İstanbul Gezisi
Başkan Koyuncu'nun öncülüğünde düzenlenen İstanbul gezisi, Park Bahçeler Birimi ekiplerine yönelik bir ödül niteliği taşıdı. Bu özel gezi, ekiplerin emeklerini takdir etmenin yanı sıra motivasyonlarını artırmayı hedefliyor. İstanbul'un tarihi ve kültürel zenginlikleriyle tanışma fırsatı bulan ekipler, aynı zamanda birbirleriyle daha yakın bir iletişim kurma şansını da elde ettiler.Ekiplerden Teşekkür
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'nun jesti karşısında duydukları memnuniyeti ifade eden Park Bahçeler Birimi ekipleri, İstanbul gezisi için Başkan Koyuncu'ya teşekkürlerini iletti. Ekipler, bu tür ödüllerin çalışmalarına olan motivasyonlarını artırdığını belirterek, gelecek dönemde de aynı özveriyle görevlerine devam edeceklerini ifade ettiler.