Reklamı Geç
Reklam

Özlem Özyurt Ortaokulu öğrencilerinden 23 Nisan Videosu ! 

Afyonkarahisar Özlem Özyurt Ortaokulu öğrencileri, Sınıf öğretmeni ve aynı zamanda Türkçe öğretmeni olan Gülsen Öcalan Kalıcak önderliğinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle evlerini süsleyip çektikleri video klipleri öğretmenlerine gönderdiler

Özlem Özyurt Ortaokulu öğrencilerinden 23 Nisan Videosu ! 
21 Nisan 2020 - 21:31 - Güncelleme: 03 Eylül 2020 - 10:59

Koronavirüs ( Covid-19 ) salgını önlemleri nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, bu yıl okullarda değil, evlerde yapılacak.

Çocuklar her yıl okullarda hazırlandıkları 23 Nisan hazırlıklarına evde başladı. Evlerin pencereleri, sınıf pencereleri gibi süsleniyor. Odalar ve evlerin balkonları Türk bayraklarıyla donatılıyor.
 
Afyonkarahisar’da ki Özlem Özyurt Ortaokulu öğrencileri de bu kapsamda evlerini adeta okula çevirerek 23 Nisan için evlerini Türk bayrakları ile süslediler. Öğrenciler okul formalarını giyerek evlerinde coşku içinde 23 Nisan şiirlerini okudular. Öğrenciler bu şiirleri Sınıf öğretmenleri Gülsen Öcalan Kalıcak’a gönderdiler. Öğretmen Kalıcak, öğrencilerinin gönderdiği bu anlamlı klipleri montajlayarak video haline dönüştürdü.
 
Sosyal Medya aracılığı ile paylaşılan bu video her kesimin takdirini topladı.
 
Bizlerde Afyon Kent Haber ailesi olarak ; Türkiye Büyük Milet Meclisinin ilk Başkanı olan  Gazi Mustafa Kemal’i , bize bu vatanı armağan eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz. Tüm çocukların, tüm dünya çocuklarının ve bu videoyu özel olarak hazırlayan Özlem Özyurt Ortaokulu öğrencilerinin Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramını kutluyoruz. İyi ki varsınız çocuklar !!

HABER : Afyon Kent Haber


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum