Osman Attila İlkokulu bahçesine ağaçlar dikildi!

Afyonkarahisar belediyesi Milli Eğitim Bakanlığının başlatmış olduğu “Okullar Hayat Bulsun “ projesine destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda  merkeze bağlı  Osman Attila ilkokulunun  bahçesine selvi çam ağaçları ile gül ağaçları dikildi.

Osman Attila İlkokulu bahçesine ağaçlar dikildi!
16 Kasım 2021 - 14:29
Okul Müdürlüğü yaptığı dönemde yaptığı başarılı hizmetlere emekli olduktan sonra da devam eden emekli öğretmen İsmail Yurdunuseven’in girişimleri ile merkeze bağlı Osman Attila ilkokulunun bahçesinde bulunan ağaçlara ilave olarak Afyonkarahisar Belediyesinden sağlanan selvi çam ağaçları ile gül ağaçları dikimi gerçekleşti.

TEŞEKKÜR ETTİ 
Okul bahçesine yeni dikilen çam ve gül ağaçlarının ileriki yıllarda  okulun görüntüsüne güzellik katacağını ifade eden okul müdürü  Ahmet Yavaş, “ Okulumuza Ağaçları  gönderen belediye başkan yardımcımız Süleyman Karakuş 'a,  Park ve Bahçeler Müdürü Barış Dal ile ağaçların dikimini sağlayan belediye personelimize ve  ağaçlarının okulumuza kazandırılmasını sağlayan emekli  eğitimcimiz büyüğümüz İsmail Yurdunuseven ile her zaman yanımızda olan mahalle muhtarımız Hacı Mehmet Özkara’ya teşekkür ediyorum” dedi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum