Reklam

OKULLARDAN MUSTAFA ÇÖL'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e, Sandıklı'da faaliyet gösteren okullardan teşekkür ziyaretleri gelmeye devam ediyor.

OKULLARDAN MUSTAFA ÇÖL'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
21 Şubat 2020 - 10:48

Sandıklı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi adına; okul müdürü Ali Turhan ve Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Engin Karagöl, Sandıklı Yavuz Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adına; okul müdürü İbrahim Baştepe ve müdür yardımcısı Ahmet Coşkun Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ettiler.

 

Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Yavuz Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi için kendilerine vermiş oldukları destek ile göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı kendilerine plaket takdim eden idarecilerimiz, eğitim camiasından gelen bir Belediye Başkanı olarak kendilerine teşekkür ettiler.

 

Başkan Mustafa Çöl bu nazik ziyaret için idarecilerimize teşekkür ederek, eğitim ve öğretim için ilçemizde taşın altına her zaman ellerini soktuklarını, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı, evlatlarımızı hayata en iyi şekilde hazırlamak için göreve hazır olduklarının altını çizerek, kendilerine eğitim döneminde başarılar dilediler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum