Reklam

Miniklerin keyfi görülmeye değerdi!

Afyonkarahisar Belediyesi kültürel etkinlikleri kapsamında çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenisini kazanan Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Arabalı Sinema’da izleyiciyle buluştu.

Miniklerin keyfi görülmeye değerdi!
19 Eylül 2020 - 01:11

Afyonkarahisar  Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Koranavirüs tedbirleri kapsamında sinema salonlarına gidemeyenler için düzenlenen etkinliklerin bir yenisine daha imza atıldı 

Etkinlikte bu sefer çocukların severek izlediği Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe yayınlandı. Afyonkarahisar Motokros Alanında düzenlenen sosyal etkinlikte, sosyal mesafe sınırlarınabüyük özen gösterildi. 

Düzenlenen arabda sinema keyfinde miniklerin keyfi görülmeye değerdi. Motokros Alanını dolduran yüzlerce araç, harika görüntülere sahne olurkan, aileler Koronavirüs günlerinde çocuklara böyle bir imkan sağlanmasından dolayı büyük memnuniyet duyarak Belediye Başkanı Zeybek’e teşekkür ettiler.

Zeybek; Arabada Sinema etkinliklerinin büyük ilgi gördüğüne işaret ederek “Sosyal mesafeye dikkat ederek, yaşadığımız zor süreci bir nebze hafifletmeye çalışıyoruz. Bu hafta sonunu çocuklarımıza ayırdık. 'Rafadan Tayfa’yı izlediler. Keyiflerine diyecek yoktu. Onların yaşadığı bu mutluluğu görmek bize yeter” diye konuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum