Sayın Bakan, "Türkiye Yüzyılı" hedeflerine ulaşmak için Milli Eğitim camiasının önemli bir misyonu olduğunu vurgulayarak, Cumhuriyetimizin 100. yılında eğitim alanında ilerlemek için ekip ruhuyla gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini söyledi.Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci de katıldığı toplantıda, genel müdürler kendi alanlarıyla ilgili sunumlar yaparak İl Müdürleri ile fikir alışverişinde bulundular
Eğitim
07 Kasım 2023 - 09:10
Milli Eğitim Bakanı Türkiye'nin Eğitim Hedeflerini Belirledi
Millî Eğitim Bakanı Prof. Dr. Yusuf Tekin, eğitim politikalarını değerlendirmek üzere bakan yardımcıları ve genel müdürlerin katılımıyla Gölbaşı Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde gerçekleşen toplantıda 81 ilin millî eğitim müdürüyle bir araya geldi.
Eğitim
07 Kasım 2023 - 09:10
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir