Esnafın Yanında Duracaklarını Vurguladı
Sezer Küçükkurt, Afyonkarahisar'da ticaretin canlanması için esnaf ile sürekli istişare halinde olacaklarını belirterek, "Esnafımızın hakkını her alanda koruyacağız" dedi.Yeni Sanayi Alanları ve Ticaretin Canlanması
Küçükkurt, Afyonkarahisar'da yeni sanayi alanlarının oluşturulması için öncü rol üstleneceklerini ve şehrin cazibe merkezlerinde ticaretin canlanması için projeler geliştireceklerini söyledi.Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun Anısına Dualarla
Aday, Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun anısına düzenlenen mevlit programına katılarak şehidi bir kez daha saygıyla andıklarını belirtti.Gençlerle Sporda Buluşma
Küçükkurt, Anadolu Gücü Kadın Futbol Takımı'nı ziyaret ederek gençlerle sporun önemini vurguladı ve spora erişimi artırmak için çaba göstereceklerini ifade etti.