İYİ Parti'nin Afyonkarahisar'da Yeni Belediye Başkan Adayları
- Hasan İnan - Sinapaşa İlçe Belediye Başkan Adayı
- Metin Özdemir - Sinanpaşa Serban Belde Belediye Başkan Adayı
- Abdullah Başak - Sinanpaşa-Ahmetpaşa Belde Belediye Başkan Adayı
- Yaşar Kemal Kantartopu - Çay İlçe Belediye Başkan Adayı
- Özgür Özkaya - Sultandağı İlçe Belediye Başkan Adayı
- Nihat Topçu - Sultandağı Yeşilçiftlik Belde Belediye Başkan Adayı
- Necati Balık - Çay Karacaören Belde Belediye Başkan Adayı
- İbrahim Baylan - Aday Nuribey Merkez Belde Belediye Başkan Adayı
- Musa Afyon - Sülümenli Merkez Belediye Başkan Adayı
- Aykut Okumuş - Sultandağı ilçesi Dereçine Beldesi Başkan Adayı Aykut Okumuş
Bu isimler, İYİ Parti'nin 81 ilde gerçekleştireceği seçim kampanyasıyla birlikte halkla buluşacaklar.
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/12/6570539322dff.jpeg)
Akşener'den Tanıtım ve Güçlü Destek
Meral Akşener, belediye başkan adaylarını tanıtırken, her birinin halka odaklı projeler ve şehrin huzurunu önceleyen yaklaşımlarını vurguladı. Adayların seçim kampanyası sürecinde, partinin genel değerleri doğrultusunda hareket ederek güçlü bir birlik oluşturmaları bekleniyor.
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/12/6570539bd35b0.jpeg)
İYİ Parti Afyon İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu da toplantıda yer alarak adaylara ve partiye olan inancını dile getirdi. Mısırlıoğlu, adayların ilanının, birlikte yürütülecek kampanya çalışmalarına ivme kazandıracağını ifade etti.
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/12/657053a32f028.jpeg)
Afyonkarahisar Teşkilatı ve Adaylar TBMM'de Ağırlanıyor
Grup toplantısı sonrasında İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, Afyonkarahisar teşkilatını ve belediye başkan adaylarını TBMM'de misafir etti. Meral Akşener ve Hakan Şeref Olgun, burada belediye başkan adaylarından gelecek projeler ve şehir için öncelikli hedefleri dinleyecekler.
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/12/657053ac581fa.jpeg)
Meral Akşener liderliğindeki İYİ Parti, 2024 yerel seçimlerinde Afyonkarahisar'da iddialı bir şekilde yer alarak, şehre yeni bir vizyon kazandırmayı amaçlıyor.