Reklam
Reklam

Mehmet Zeybek, Zafer Mahallesi'ni ziyaret etti

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Zafer Mahallesi’ni ziyaret etti.

Mehmet Zeybek, Zafer Mahallesi'ni ziyaret etti
02 Nisan 2021 - 16:13

Afyonkarahisar Zafer Mahalle Muhtarı İsmail Gökhan Buğa ve mahalle sakinleri aracılığıyla karşılanan Başkan Zeybek, Cuma namazı ardından mahallede araştırmalarda bulundu.

Her Cuma’yı bir mahallede kılan ve yurttaşların talep ve önerilerini alan Belediye Başkanı Zeybek, Ördek Camii’nde kıldığı Cuma namazı ardından belediyenin mahallede yaptığı çalışmaları yerinde inceledi.

EKSİKLERİ YERİNDE GÖRÜYOR, TALEPLERİ DİNLİYOR
Mahalle muhtarı ve sakinlerinin taleplerini dinleyen Başkanı Zeybek, taleplerin kısa sürede çözüme kavuşacağını vurguladı. Zeybek Başkan “Bu haftaki Cuma ziyaretimizi Zafer yapalım istedik. Ördek Camii’nde Cuma namazımızı kıldıktan sonra muhtarımız ve mahalle sakinlerimizle eş güdümlü mahallemizin eksikleri nedir? Talepleri nedir? Onları dinliyoruz. Talep ve kusurları yerinde inceleyerek kısa sürede çözüme kavuşturacağız. Allah’ın izniyle Afyonkarahisar'ın bütün mahallelerinde Belediye olarak elimizden geldiğince, gücümüz yettikçe mühim çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Görev sürecimiz süresince hemşehrilerimle iç içe olmaya devam edeceğiz. Halkla eş güdümlü elimizi taşın altına koyacağız. Her anlamda Afyon’umuzu imrenilen bir kent durumuna getireceğiz inşallah” dedi.

ZİYARETTEN ÇOK MUTLU OLDUK
Zafer Mahallesi Muhtarı İsmail Gökhan Buğa ise Belediye Başkanı Zeybek’e mahallelerini ziyaret etmesinden ötürü teşekkür etti. Buğa şu şekilde konuştu; “Başkanıın ziyaretinden ötürü çok mutlu olduk. Mahallemizle alakalı bazı ihtiyaçlarımız vardı. Sağolsun Başkanımız yakından ilgilendi. Mahalle sakinlerimizin talep ve önerilerini aldı. Başkana, ekibine ve milletvekilimize mahallemize verilen hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum.” dedi. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum