Mehmet Zeybek'ten geçmiş olsun mesajı!

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde meydana gelen Afyonkarahisar’da da hissedilen 5 büyüklüğündeki deprem dolayısıyla geçmiş olsun mesajı yayınladı

Mehmet Zeybek'ten geçmiş olsun mesajı!
31 Ağustos 2021 - 17:57
Altıntaş Belediye Başkanı Arif Teke’yi telefonla arayan Başkan Mehmet Zeybek, geçmiş olsun dileklerini ileterek her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Bölge halkı ve Afyonkarahisar’lı vatandaşlara yaşanan depremin ardından geçmiş olsun temennisinde bulunan Zeybek  Afyonkarahisar’ın 1. Derece deprem bölgesinde olduğunu hatırlattı.

Bizler 1. derece deprem bölgesinde ikamet eden bir iliz.Bir kez daha deprem gerçeği şunu gösterdi ki yapılacak olan binaların depreme dayanıklılığı daha da önem kazanıyor. Bizler birinci derecede deprem bölgesinde yaşıyoruz dediğimiz zaman birileri kentsel dönüşüm hadisesinde ‘yok efendim depremle bizi korkutuyor musun?’ diyorlardı. Tabii depremin ne zaman geleceğini, hangi şiddetle geleceğini hiçbirimizin kestirmesi mümkün değil, ama biz insan olarak tedbirimizi almakla mükellefiz. Rabbim ülkemizi, şehrimizi ve bölgemizi her türlü depremden afetten muhafaza eylesin” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum