Mehmet Zeybek, Kira Bedellerinizi Erteleyin Esnafımıza Destek Olun

AFYONKARAHİSAR Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar'da dükkan sahibi olan hemşehrilerine önemli bir çağrıda bulundu.  

Mehmet Zeybek, Kira Bedellerinizi Erteleyin Esnafımıza Destek Olun
06 Nisan 2020 - 19:46 - Güncelleme: 04 Eylül 2020 - 10:44

Koronovirüs salgını nedeni ile zor durumda bulunan esnaflarımızın dükkan kira bedellerinin ertelenmesini talep eden Başkan Mehmet Zeybek kira bedellerinizi erteleyerek esnafımıza destek olun dedi.

Türkiye'nin bu süreçten en az hasarla çıkacağına inandığını dile getiren Başkan Zeybek " İyi günde, iyi değil günde bir ve bütün olan Milletimiz dünyayı saran KOVİD-19 hastalığını Allah’ın izniyle yenecek dirayete, tecrübeye sahiptir.

DEĞERLİ DÜKKÂN SAHİBİ HEMŞEHRİLERİM;

“Bildiğiniz üzere esnafımız zor günler geçiriyor. Aldıkları ürünleri satamıyorlar maalesef raflarda bekliyor. Esnaf kardeşlerimiz ürünleri satacaklar paraya dönüşecek ki;    size olan kira borcunu ve piyasaya olan borcunu ödeyecekler. Bizlerde Belediye olarak kiracılarımızın kira bedellerini 3 ay süreyle erteledik, ertelemekle de kalmayarak ve kapalı olduğu süre boyunca kendilerinden herhangi bedel de almayacağız. İçinde bulunduğumuz zor koşullarda el birliği, gönül birliği ile esnaf kardeşlerimizin iyi günlerinde- iyi değil günlerinde yanlarında olalım, yardımcı olalım” dedi. 

“OMUZ OMUZA OLMALIYIZ”

"Tüm tedbirlerimizi alarak moralimizi, yardımlaşma ve dayanışma hissiyatımızı en üst düzeyde tutarak, koronavirüse karşı savaşı hep beraber kazanacağız. Hep birlikte burda dayanışma içinde, omuz omuza olmalıyız” dedi. Türkiye'nin ilk andan itibaren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde etkin bir liderlik ortaya koyduğunu, bütün kamu kurum ve kuruluşlarının vazifelerini tam olarak yerine getirmek için "cansiperane" şekilde çalışmalarına devam ettiğini vurgulayan Başkan Zeybek, sivil toplum kuruluşlarının, bütün vatandaşların devlet-millet kaynaşması içinde, bu mücadelenin üstesinden gelmek için kararlı bir biçimde yola devam ettiğini söyleyerek ; “Rabbim birliğimizi, birlikteliğimizi, kardeşliğimizi daim kılsın. En kısa zamanda de koronavirüs belasından hemşehrilerimizi ve ülkemizi kurtarsın. Evde kal, sağlıklı kal Afyonkarahisar”

YORUMLAR

  • 0 Yorum