Renkli Açılış ve Vatandaşın Coşkusu
Soğuk ve yağışlı havaya rağmen Keçiören'deki Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına büyük ilgi vardı. Vatandaşlar, Yavaş'ı coşkuyla karşılayarak, çeşitli sloganlar ve pankartlarla desteklerini gösterdiler. Miting havasında geçen açılış, davul ve zurna eşliğinde renkli görüntülere sahne oldu.Projeler ve Çalışmalar Anlatıldı
Başkan Yavaş, Keçiören'de gerçekleştirdikleri çalışmalara odaklanarak, Hacıkadın Kent Ormanı, Ovacık Parkı, Hasköy Köprülü Kavşağı gibi projelerden bahsetti. Ayrıca, Fatih Köprüsü'ne dair planlarını ve Ankara Üniversitesi ile olan protokol bekleyişini paylaştı.Köprü İnşaatına İlişkin Açıklamalar
Fatih Köprüsü'nün planlarının iki yıl önce yapıldığını belirten Yavaş, protokolün beklediğini ifade etti. Keçiören'in trafik sorununu çözmek adına yapılmak istenen çalışmalarla ilgili Ankara Üniversitesi ile protokol beklediklerini dile getiren Yavaş, eğer protokol imzalanmazsa alternatif bir tünel yolunu gündeme getireceklerini söyledi.