Konya Saç Ekimi Medklinik

Medklinik Konya Saç Ekimi Merkezi; Türkiye'den ve yurtdışından hasta kabul etmektedir. Saç, sakal, bıyık ekimini yıllar içinde edindiği tecrübeyle ve güncel bilgiler ışığında, 100 Hasta Memnuniyetini ile hizmet vermektedir.

Konya Saç Ekimi Medklinik
27 Mart 2018 - 15:07

Konya Saç Ekimi Medklinik
 

Medklinik Konya Saç Ekimi Merkezi; Türkiye'den ve yurtdışından hasta kabul etmektedir. Saç, sakal, bıyık ekimini yıllar içinde edindiği tecrübeyle ve güncel bilgiler ışığında, 100 Hasta Memnuniyetini ile hizmet vermektedir.

 

Karaman Saç Ekimi Medklinik

Medklinik Konya Saç Ekimi Merkezinin farkı ise

 

* Doktor kontrolünde işlem yapmaktadır.

 

* Danışanlarını işlem öncesinden başlamak üzere işlem sırasında ve sonrasında 1 yıl boyunca yakın dan takip etmektedir.

 

* Saç Ekimi, Sakal Ekimi, Bıyık Ekimi yaptıran danışanlarımız ile sonuç garantili olarak anlaşmakta danışanlarımıza vaat ettiğimiz sonuç noktasında danışandan kaynaklı bir sorun olsa bile arkasında durmakta kesin memnuniyeti esas kabul etmektedir.

 

* İşlemler profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır.

 

*İşlem sürecinin ciddiyetinin farkında olma bilinci ile hareket edilmekte ve uygun ortamda ekim işlem gerçekleştirilmektedir.

 

* Hasta memnuniyeti esas olarak çalışmaktayız. Bir yılın sonunda vaat ettiğimiz sonuç noktasında hastadan kaynaklı bir sorun olsa bile arkasında durmakta kesin memnuniyeti esas kabul etmektedir. 

 

* Saç sorunu olan hastalarımızın saç ekimini gerçekleştirmekle beraber ikincil amacımız hâlihazırda var olan saçlarında takibini yapmakta dökülmelerini önlemek için gerekli tedavileri başlamakta ve takiplerini yapmaktadır.

 

* Saç dökülmesine karşı kliniğimizde bilgisayar ile saç analizi yapılmakta, saç dökülme nedenleri ortaya konmakta bu sebeplere uygun tedavi amaçlı PRP, MEZOTERAPİ uygulamaları yapılmaktadır.

 

* Ektiğimiz saç, sakal, bıyık ve kaşlar kesinlikle dökülmemektedir.

 

Hastalarımız bilgi almak ve sorunların çözümleri için Konya, Karaman, Niğde, Afyon ve Aksaray'da bulunan Kliniklerimize beklemekteyiz.

 

Ayrıntılı Bilgi İçin Telefon:

Cep: 0545 350 98 98

Telefon: 0332 350 98 98

Web Site: www.medklinik.net

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Hasan
  5 ay önce
  Afyon’da nerede hocam yeriniz
 • Yasemin Demir
  1 yıl önce
  13 ay önce saç ekimimi sevgili Op. Dr. Mehmet Ziyaeddin ERCAN ve ekibine çok teşekkür ederim. Çok memnunum şu anda ve saç ekimi yapmak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.
 • Mustafa Elmacı
  2 yıl önce
  Saç ekimine karar verme aşamasında iken çoğu kişi İstanbul’a gitmemi önerdi. Daha önce ekim yaptıran bir dostumda Konya’da Medkliniği önerdi. Gittim görüştüm. Şimdi ekim sonrası 6. ayındayım. Ne kadar doğru karar verdiğim saçlar çıkmaya başlayınca anladım.
 • Elif Tokgöz
  2 yıl önce
  Telefon Ettim. Çok Nazik beyfendi. Saç ekimindeki tüm sorularımı cevapladı. profesyonelliklerini görünce endişelerimi bir kenara bıraktım. Saç Ekimimi gönül rahatlığı ile yaptıracağım.
 • Metin Durmaz
  2 yıl önce
  En kısa zamanda ziyaret edeceğim sizi saç ektirmek istiyorum bende