Gençlerin Sesi Duyuluyor
Bu etkinlik, gençlerin kırsal alandaki kalkınma sürecine katkı sağlamak amacıyla düzenlenmiştir. Gençler, yaşadıkları yerlerde karşılaştıkları sorunları, ürettikleri projeleri ve beklentilerini yetkililere ileterek katkıda bulunma fırsatı buldular.Sorunlar ve Çözüm Önerileri Masaya Yatırıldı
Ortak Akıl Buluşmaları, gençlerin kırsal alandaki sorunlarını ve çözüm önerilerini yetkililere iletebilmeleri için önemli bir platform sundu. Gençlerin düşünceleri, Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ve Vali Yardımcısı Harun Reşit Han tarafından dikkate alınarak, uygun adımların atılması hedeflenmektedir.Gençlerin Gelişime Katkısı
Bu etkinlik, gençlerin kendilerini ifade etmeleri için önemli bir fırsat oldu. Gençler, ürettikleri projeler ve planlar hakkında bilgi vererek, kırsal alandaki gelişime katkı sağlama potansiyellerini gösterdiler. Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ve Vali Yardımcısı Harun Reşit Han'ın da katılımıyla gerçekleşen bu buluşma, gençlerin sesini duyurabilmeleri adına önemli bir adım oldu.