Afyonkarahisar'ın Çay ilçesine bağlı Karamık köyünde bir evde yangın çıktı.
Çay Belediyesi, Pazarağaç ve Karacaören Belediyelerinin İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangın sonrası ev kullanılamaz hale geldi
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2021/02/602d0de7b9758.jpg)
YANGIN ÇATI KISMINDAN BAŞLADI
Evin çatı kısmında başlayan yangın, daha sonra büyüyerek bütün evi kapladı. Evde bulunan Şükran Başer ve 3 torunu yangından yara almadan kurtuldu. Pazarağaç Belediye Başkanı Şevki Kara ve Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algül, yangının yaşandığı bölgeye giderek, yangın söndürme çalışmalarını koordine ettiler. Çay Belediyesi , Pazarağaç ve Karacaören Belediyelerinin itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangının ardından ev kullanılamaz hale geldi
Çay Belediyesi, Pazarağaç ve Karacaören Belediyelerinin İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangın sonrası ev kullanılamaz hale geldi
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2021/02/602d0de7b9758.jpg)
YANGIN ÇATI KISMINDAN BAŞLADI
Evin çatı kısmında başlayan yangın, daha sonra büyüyerek bütün evi kapladı. Evde bulunan Şükran Başer ve 3 torunu yangından yara almadan kurtuldu. Pazarağaç Belediye Başkanı Şevki Kara ve Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algül, yangının yaşandığı bölgeye giderek, yangın söndürme çalışmalarını koordine ettiler. Çay Belediyesi , Pazarağaç ve Karacaören Belediyelerinin itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangının ardından ev kullanılamaz hale geldi
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2021/02/602d0df4e889f.jpg)