Reklam

Kan Ver Afyon kampanyasına TCDD 7.Bölge'de destek verdi

Kan ver Afyon kampanyasına destekler çığ gibi büyüyor. Afyonkarahisar’da bu ay başlatılan, “Kan Ver Afyon” kampanyasına bir destekte TCDD 7.Bölge Müdürlüğü’nden geldi.

Kan Ver Afyon kampanyasına TCDD 7.Bölge'de destek verdi
27 Ekim 2020 - 17:03
Afyonkarahisar Valiliği ve Afyonkarahisar Belediyesi tarafından organize edilen Kan Ver Afyon kampanyası kapsamında Afyonkarahisar Platform Temsilcisi ve Afyon Sosyal Yaşamı Geliştirme Dernek Başkanlığı ,  TCDD 7.Bölge Müdürü Adem Sivri’ye ziyaret gerçekleştirmiş ve organizasyon günü belirlenmişti.

Afyonkarahisar Ali Çetinkaya Tarihi Gar sahasında gerçekleşen ’’Kan Ver Afyon’’ organizasyonunda kan bağış noktasına gelen Türk Kızılay Kan Bağış Merkezi'ne ait otobüs gün boyu kan bağışı kabulü gerçekleştirdi. TCDD 7.Bölge ve Taşımacılık A.Ş. Bölge Müdürlüğü personelleri azalan kan stoklarına destek vermek için kan bağışında bulundular.

TCDD 7.Bölge Müdürü Adem Sivri; Kan verme noktasını ziyaret ederek Afyonkarahisar Platform Temsilcilerini ve Platform Genel Başkanı Prof.Dr. Mehmet Ali Danışman ile görüşmeler gerçekleştirdi, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Kızılay Kan Bağış Merkez Müdürü Dr. Erdal Akman yaptığı açıklamada kampanyanın ekim ayı boyunca devam edeceğini söyledi. Akman; “Afyonkarahisar Kızılay’ın yürüttüğü kan bağış kampanyasına sivil toplum kuruluşları, kamu kuruluşları destek vermektedir. Buradan değerli Bölge Müdürümüze çok teşekkür ediyoruz bize verdikleri destekten dolayı. Gerek organizasyon aşamasında, gerekse Gar sahasında Kan Verme Noktasında bizleri ziyaret ederek yalnız bırakmadılar. Kampanyamız Ekim ayı boyunca devam edecektir. Halkımız son derece duyarlı olarak bizlere destek veriyorlar” dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum