Kadın Girişimciler, Çobanlar Kadın Kültür Evi'ni ziyaret etti

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman, İcra Komitesi Üyesi Nilgün Yıldırım, Çobanlar Kadın Kültür Evi’ni ziyaret etti.

Kadın Girişimciler, Çobanlar Kadın Kültür Evi'ni ziyaret etti
22 Ekim 2020 - 15:52

Ziyarette Nilgün Yıldırım, hayvancılık sektörü ile alakalı girişimcilik hikayesini anlattı.  Tokman ve Yıldırım, daha sonra ilçede faaliyetlerini sürdüren tekstil fabrikasını ziyaret etti. 

Ziyaret hakkında değerlendirme yapan TOBB Afyonkarahisar KGK İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman, “Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’in başlatmış olduğu ve ulusal basın kuruluşlarının da yer vermiş olduğu Kadın Kültür Evleri projesinin, şehrimiz için çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu çerçevede geçen hafta Sandıklı Kadın Kültür Evi’ni ziyaret etmiştik. Bu hafta da Çobanlar Kadın Kültür Evi’ni ziyaret ettik. İcra Komitesi Üyemiz Nilgün Yıldırım, hayvancılık sektöründeki girişimcilik deneyimlerini paylaştı. Katılımcılar, büyükbaş hayvancılıkla iştigal ettiği için bu bilgi aktarımı oldukça faydalı oldu. Kadın Kültür Evleri Projesi, şehrimizin çehresini değiştirecektir” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum