Alpata, eski ATSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi olarak önemli roller üstlenmiş bir iş insanıydı. Parti, merhum Alpata'ya Allah'tan rahmet dilerken, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı mesajlarını iletti.Alpata'nın kaybı büyük bir kayıp olarak nitelendirildi ve geride derin bir boşluk bıraktığı belirtildi.İYİ PARTİ Afyonkarahisar İl Başkanlığı, Alpata'nın emekleri ve katkıları için minnettarlık duyduklarını vurguladı.
Siyaset
06 Kasım 2023 - 21:20
İYİ PARTİ, Orhan Alpata'nın vefatını derin üzüntüyle karşıladı
İYİ PARTİ Afyonkarahisar İl Başkanlığı, Orhan Alpata'nın vefat haberini büyük bir üzüntüyle karşıladı.
Siyaset
06 Kasım 2023 - 21:20
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir