Alper Yağcı İYİ Parti'nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Oldu
İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı, Belediye Başkanlığı yarışında İYİ Parti bayrağını taşıyacak isimleri belirledi. İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı İGM Üyesi Alper Yağcı oldu. Yağcı, bu önemli görev için İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından resmi olarak ilan edildi.Afyonkarahisar'daki Belediye Başkanlığı için yola çıkan Alper Yağcı'ya destek veren İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, adaylarının Afyonkarahisar için en iyisini hedeflediğini vurguladı.Destan Yazmaya Hazırız
Mısırlıoğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener tarafından resmen ilan edilen Belediye Başkan adaylarımıza çıktıkları bu kutlu yolda başarılar diliyorum. Bizler İl Başkanlığı olarak bu süreçte hep yanlarında olacağız. Afyonkarahisar Belediyesi Allah’ın izniyle 31 Mart’tan itibaren emin ellerde olacak."İlçe ve Beldelerde Güçlü Adaylar
Aday belirleme sürecinde Afyonkarahisar'ın çıkarlarının ön planda olduğunu vurgulayan Mısırlıoğlu, tüm ilçe ve beldelerde güçlü adaylarla seçime gireceklerini belirtti. İl merkezinden başlayarak tüm bölgelerde kazanma inancına sahip olduklarını ifade etti.İYİ Parti, Afyonkarahisar'da güçlü bir şekilde seçim kampanyasına hazırlanırken, Alper Yağcı liderliğindeki ekip, şehre hizmet etmek için var güçleriyle çalışacak. Adaylar, hem il merkezinde hem de ilçe ve beldelerdeki seçmenlere projelerini tanıtarak destek arayışına girecekler. 31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde, İYİ Parti'nin Afyonkarahisar'da nasıl bir başarı elde edeceği merakla bekleniyor.