Ziyaret sırasında Mısırlıoğlu, Mehmet Çakmak ve ailesine başsağlığı dileyerek, "Acılar paylaşıldıkça hafifler" düşüncesine inandıklarını ifade etti. İl Başkanı, aynı zamanda merhum kızları için cennet mekanı temennisinde bulundu.İYİ Parti'nin topluma hizmet etme ve zor zamanlarda yanlarında olma misyonunu vurgulayan Mısırlıoğlu, bu ziyaretin partinin insani değerlere verdiği önemi gösterdiğini belirtti. İYİ Parti İl Başkanlığı, toplumsal dayanışma ve birlikteliği güçlendirmek adına gerçekleştirdiği ziyaretlerle dikkat çekiyor.
Siyaset
31 Aralık 2023 - 13:35
İYİ Parti İl Başkanı'ndan Mehmet Çakmak'a Taziye Ziyareti
Afyonkarahisar İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, yerel iş insanı Mehmet Çakmak'ın yaşadığı acıya samimi bir taziye ziyareti gerçekleştirdi. İl Başkanı Mısırlıoğlu'nun, Çakmak ailesine içten dileklerini ilettiği belirtildi.
Siyaset
31 Aralık 2023 - 13:35
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir