İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adayı Av. Serdar DÜNDAR oldu

Çay ilçesinde adaylığı merakla beklenen Av. Serdar DÜNDAR’ın İYİ Parti Çay Belediye Başkan adaylığı ilçede büyük memnuniyetle karşılandı.

İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adayı Av. Serdar DÜNDAR oldu
20 Ocak 2019 - 12:41

          Adaylığı açıklanan Av. Serdar DÜNDAR, gazetemize verdiği demeçte  " İyi Parti Çay Belediye Başkan adaylığım açıklanmış bulunmaktadır.

 

            Uzun yıllardır siyasetin  içinden gelen birisi olarak ilçemize belediye başkan aday gösterildim. Tüm vatandaşlarımızın oylarına talibim.  Uzun yıllardır  Çayda yaşayan  bir Çaylı olarak İlçemizin sorunlarını biliyor ve  bu sorunların çözümü için planladığımız projelerimiz var. Çay için Çaylı için elimden gelenin en iyisini yapacağımdan  kimsenin şüphesinin olmasın.   Allah nasip ederse Çayımızı Sosyal Belediyecilik anlayışıyla, halkımızla birlikte yöneteceğiz. Parti ve kişi seçmeden herkesi  kucaklayıp örnek belediyecilik sergilemek için yola çıktık.  Bu sebeple şahsıma gösterilen  teveccühe, bu konuda bana destek olan, cesaretlendiren başta dava arkadaşlarıma, il ve ilçe yönetim kurullarına, ve bana  bu görevi layık gören İYİ parti genel merkezine  teşekkür ederim."dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum