Yağcı, kendisini ve belediye başkanlığına adaylığının motivasyonunu izleyicilerle paylaştı. Afyonkarahisar halkının artık göz ardı edilmesine ve yok sayılmasına bir son vermek için yola çıktığını vurguladı.Alper Yağcı, mevcut belediye yönetiminin halkla kopuk olduğunu ve liyakatsiz kişilerin göreve getirildiğini ifade etti. "Ben yaptım oldu" mantığıyla hareket eden bir yönetimin kabul edilemez olduğunu dile getirdi.Seçim çalışmaları kapsamında Ambaryolu esnafını ziyaret ettiğini söyleyen Yağcı, mevcut belediye başkanının esnaf ile yeterince istişare etmediğini ve karar alma süreçlerinde şeffaflığın eksik olduğunu belirtti. Kaldırımların genişletilip genişletilmeyeceği konusunda sadece birkaç fikir alındığını ve gerçek bir istişarenin yapılmadığını vurguladı.
Siyaset
09 Şubat 2024 - 23:48
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı: Belediye Halktan ve Esnaftan Kopuk
İYİ Parti'nin Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, Gazeteci Hasan Öğünç moderatörlüğünde afyonhaber.com ve afyonkenthaber.com haber sitelerinin canlı yayınına konuk oldu.
Siyaset
09 Şubat 2024 - 23:48
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir