Reklamı Geç

İsmail Kumartaşlı "ŞEHİTLERİN ADINI KULLANIP YARDIM TOPLAYANLAR SAHTEKARLARDIR"

Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı,

İsmail Kumartaşlı "ŞEHİTLERİN ADINI KULLANIP YARDIM TOPLAYANLAR SAHTEKARLARDIR"
06 Temmuz 2018 - 15:14

“ŞEHİTLERİN ADINI KULLANIP YARDIM TOPLAYANLAR SAHTEKARLARDIR”

 

Afyon Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, ESOB Başkanı Konak’ı ziyaretinde konuştu.

 

-Şehitlerimizin üzerinden haksız yere yardım toplayan sahtekarlara fırsat vermeyin.

 

İsmail Kumartaşlı’nın ziyaretine yönetim kurulu üyeleri de katıldı.  Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Afyon Harp Malulü Gaziler Şehit  Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, “Biz dernek olarak şimdiye kadar tek kuruş yardım toplamadık. Belediye Başkanımız Sayın Burhanettin Çoban, şehitlerimizin fotoğraflarının da bulunduğu poster yaptırdı ve biz de bu posterleri ücretsiz dağıtıyoruz” dedi.

 

Kumartaşlı, şehit ailelerinin adını kullananların kendisini bile aradıklarını belirterek “Rastgele  arıyorlar ve para talep ediyorlar. Buradan bütün hemşerilerimize bir çağrıda bulunuyorum. Lütfen, bu tür arayanlara fırsat vermeyin” diye konuştu.

 

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak,  Kumartaşlı başkanlığındaki derneğin çalışmalarını takdirle izlediklerini belirterek “Bizlere düşen ne görev varsa yapmaya hazırız. İsmail Kumartaşlı Başkanımıza yaptıkları güzel hizmetler için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum