Bu ödüller kapsamında, Türkiye'nin dört bir yanından başarılı isimler "Yüzüncü Yılda 100 Başarılı İnsan" temasıyla ödüle layık görüldü. Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci de bu ödüle layık görülen isimlerden biri oldu. 09.11.2022 tarihinde göreve başlayan Sünnetci, bu süre zarfında yaptığı özverili çalışmalar ve Afyonkarahisar eğitimine katmış olduğu değerler ve kazanımlar nedeniyle ödülünü aldı. Ödülü kendisine sunan Cemiyet Başkanı Ahmet Uçmak'a teşekkür eden Sünnetci, bu ödüle layık görüldüğü için memnuniyetini ifade etti.
Eğitim
08 Kasım 2023 - 18:50
İnternet Gazetecileri Cemiyeti, "Yılın En'leri" ödüllerini verdi
Afyonkarahisar'da İnternet Gazetecileri Cemiyeti tarafından düzenlenen "Yılın En'leri" ödülleri, Cumhuriyetimizin 100. yılını anmak amacıyla gerçekleştirildi.
Eğitim
08 Kasım 2023 - 18:50
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir