Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, okulda gerçekleştirilen kazanım değerlendirme sınavını da yerinde denetledi.Bu değerlendirmelerin, öğrencilerin Liselere Giriş Sınavı öncesi kendilerini test etmeleri ve eksikliklerini görmeleri açısından önemli olduğunu belirterek, öğrencilere başarılar diledi.
Eğitim
07 Kasım 2023 - 14:10
İl Milli Eğitim Müdürü Gebeceler Ortaokulu'nu ziyaret etti ve DYK Kurslarını değerlendirdi.
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Gebeceler Ortaokulu'nu ziyaret ederek okul yönetiminden okuldaki çalışmalar ve DYK (Destekleme ve Yetiştirme Kursları) kurslarının durumu hakkında bilgi aldı
Eğitim
07 Kasım 2023 - 14:10
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir