Hüsnü Serteser, Şuayp Demirel'i gönülden kutluyorum

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser, İhracatta İlk 1000 firma arasında yer alan Şuayp Demirel İthalat ve ihracat firmasını kutladı

Hüsnü Serteser, Şuayp Demirel'i gönülden kutluyorum
27 Eylül 2020 - 15:03

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin verilerine göre Şuayp Demirel İthalat İhracat Taahhüt ve Ticaret firması ihracat yapan firmalar listesinde ilk 1000 arasına girdi. Şuayp Demirel İthalat İhracat Taahhüt ve Ticaret firması, 2019 yılında ihracat yapan firmalar arasında 904’üncü sırada yer aldı.

İthalat İhracat Taahhüt ve Ticaret’i kutladı. Serteser, “Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin açıkladığı verilere göre, Disiplin Kurulu Başkanımız Sayın Şuayp Demirel’in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Şuayp Demirel İthalat İhracat Taahhüt ve Ticaret firması en çok ihracat yapan ilk 1000 firma içinde yer almış ve ilimizi gururlandırmıştır. Sayın Şuayp Demirel’in şirketi her zaman ihracatta ve istihdamda öncü firmalarımız arasındadır.

Bu vesile ile Şuayp Demirel İthalat İhracat Taahhüt ve Ticaret firmamızı, Sayın Şuayp Demirel’i, firma yöneticilerini ve çalışanlarını gönülden kutluyor; ilimiz ekonomisine sağladığı katkının artarak devam etmesini diliyorum” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum