HÜSEYİN SEZEN, AK PARTİ İL BAŞKANI OLARAK ASALETEN ATANDI !!!

Av.Hüseyin Sezen Ak Parti İl Başkanlığı'na aseleten atandı. Sezen “Baştan sona tüm Bağlantıpartililerimize teşekkür ediyorum”

HÜSEYİN SEZEN, AK PARTİ İL BAŞKANI OLARAK ASALETEN ATANDI !!!
24 Temmuz 2018 - 09:54

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’in asaleten atama yazısını imzaladı. Asaleten görevine devam edecek olan Sezen yaptığı açıklamada “Baştan sona tüm partililerimize teşekkür ediyorum. Kapımız bundan sonra da herkese açık” dedi. 

 

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’in atama yazısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalandı.

 

Partililere teşekkür etti

 

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Sezen, “Dün itibariyle Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından atama yazımız imzalanmış olup asaletimiz tebliğ edilmiştir. Öncelikle ilimize hayırlı uğurlu olsun diliyorum. Bugüne kadar gelmiş olduğumuz 24 Haziran seçimleri ile birlikte bu yolda bizleri bir an bile yalnız bırakmayan yürütme ve yönetim kurulu üyelerimize, Kadın ve Gençlik kollarımızın değerli üyelerine, sandık görevlilerimize, baştan sonra tüm partililerimize teşekkür ediyorum. Her biri birbirinden kıymetli üyelerimiz ve gönüldaşlarımız da çıktığımız bu yolda bizlere her daim destek olmuş ve zaferimize büyük katkılar sağlamışlardır” dedi.

 

“Halkımızın derdi bizim derdimizdir”

 

“Bundan sonra kaldığımız yerden yolumuza devam edecek ve bulunduğumuz çıtayı daha da yüksek seviyelere getirmenin gayreti ve çabası içerisinde olacağız” diyen Sezen sözlerine şöyle devam etti: “Daha önce olduğu gibi bugün de herkesle barışık ve siyasi görüş ayırt etmeden herkese kapısını sonuna kadar açan bir il başkanı olmaya devam edeceğim. Vatandaşlarımızın dertlerini dinleyecek, sıkıntılarına çözüm olmaya gayret edeceğim. Kapımızı çalan vatandaşlarımızın talepleri bizim önceliğimizdir. Bu talepleri dinleyecek ve gerekli girişimlerde bulunacağız. Halkımızın derdi bizim derdimizdir. Halkımız nasıl bir hizmet istiyorsa, bizim de gücümüz ve imkanlarımız neye yetiyorsa bu ölçüde hizmet etmeye gayret edeceğiz. Vatandaşlarımızın nabzını tutan halk günü buluşmalarımıza devam edeceğiz.”

 

Mart 2019 seçim hedeflerini anlattı

 

Sezen açıklamasında 2019 yılı mart ayında yapılacak yerel seçimlere de değindi. Sezen, “Önümüzde yerel seçimler var. Bu seçimler bizim için her seçim olduğu gibi çok önemli. Şehrimizin her belediyesinin AK belediyecilik anlayışı ile yönetilmesi için yerel seçimlerde tümüne talibiz. Bunun için de her zaman olduğu gibi yine vatandaşın ayağına gidecek yine sıkılmadık el bırakmayacağız. ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine adım adım ilerleyecek ve dünyanın en büyük ilk 10 ekonomisi içerisinde yer alacağız” diye konuştu.

 

“Halk AK Parti’yi tercih ederek vesayet altında yaşamak istemediğini gösterdi”

 

Sezen son olarak, “En son çıktığımız 24 Haziran seçimlerinde halkımız bir kez daha gördü ki malum siyasi partilere kanar ve boyun eğerse işte o zaman ekonomik sorunlardan hiç kurtulamayacaklar. Halkımız AK Parti’nin karşısında olanların sosyal, demokratik ve güçlü bir Türkiye’yi istemediklerinin bilincinde. Türk halkı bundan sonra eski Türkiye’de olduğu gibi askeri vesayet altında yaşayan, zayıf koalisyon hükümetleri ile yönetilen, ekonomisi IMF memurları tarafından belirlenen ve dışa bağımlı, ordusu ülkenin değil yabancıların emrinde olan ve yurt dışından talimat alan yöneticileri istemiyor. Kısaca halkımız AK Parti’yi tercih ederek vesayet altında yaşamak istemediğini gösterdi. Bu yüzden 16 yıldır her seçim olduğu gibi 24 Haziran’da da bu partileri bir dahaki seçime kadar sandığa kapatmıştır” ifadelerine yer verdi.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum