Uluçay'dan yapılan açıklama; 2024 yerel seçimlerinde AK Parti’den aday adaylığı müracaatı yapmış olan, Afyonkarahisar’ımıza önemli hizmetleri bulunan 22. Dönem Milletvekilimiz Sayın Dr. Mahmut Koçak‘ın şahsıma göstermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Afyonkarahisar’a katkı sunan tüm değerli insanlarımızla birlikte şehrimize güzel hizmetlerde bulunacağımıza ve birlikte projeler üreteceğimize yürekten inanıyorum. Omuz omuza çıktığımız bu yolda 31 Mart akşamı Afyonkarahisar belediyesini yeniden AK Parti belediyeciliği ile buluşturacağımıza inancımız tamdır. Hep birlikte Afyonkarahisar kazanacak! dedi.Bu destekle birlikte, şehrin kalkınması için bir araya geldiklerini ifade eden Uluçay, Afyonkarahisar'a katkı sağlayacaklarını ve birlikte projeler üreteceklerine inandığını dile getirdi.
Siyaset
06 Şubat 2024 - 02:32
Hüseyin Ceylan Uluçay'dan Dr. Mahmut Koçak'a Teşekkür
Afyonkarahisar'ın AK Parti belediye başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, önemli bir açıklama yaparak Dr. Mahmut Koçak'a teşekkürlerini iletti. Uluçay, Koçak'ın kendisine gösterdiği destekleri vurgulayarak, Afyonkarahisar'a hizmet etmeye hazır olduklarını belirtti.
Siyaset
06 Şubat 2024 - 02:32
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir