Reklam
Reklam

Hüseyin Atlı Çay ilçesindeki Berber ve Kuaförleri ziyaret etti

Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı Kovid-19 tedbirleri kapsamında 21 Mart 2020 tarihinde kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonları, bugün itibarıyla yeniden gerekli hijyen kurallarının ardından randevu ile müşteri almaya başladı dedi

Hüseyin Atlı Çay ilçesindeki Berber ve Kuaförleri ziyaret etti
11 Mayıs 2020 - 17:42

Hüseyin Atlı Atlı Ak Parti Çay İlçe Başkanı Sayın Av. Kadir Çetinle birlikte ilçemizdeki berber ve kuaförleri ziyaret ederek esnaflarına hijyen paketi ve maske hediye etti. Afyonkarahisar'ın çay ilçesinde hiç korana virüs vakası olmadığını dile getiren Başkan Atlı ziyaretlerde yaptığı konuşmada: "Çay Belediye ekiplerimiz hafta sonu ilçemizdeki 37 berber, kuaför ve güzellik salonu dükkanlarını dezenfekte etti.

İçişleri Bakanlığımızın talimatıyla da bugün itibariyle tedbirli olarak esnaflarımız hizmet vermeye başladı. Bizde esnaflarımızı ziyaret ederek hayırlı işler dileyip hediyelerimizi takdim ettik. Esnaflarımızın sosyal mesafe kuralı ile maske takmaları konusunda dikkatli olmasını istiyoruz. Alınan tüm tedbirler ve kararlar bizim sağlığımız içindir, lütfen bunu unutmayalım" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum