Olgun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Hadi Bismillah. Afyonumuzda oyumuzu kullandık, akşamı heyecanla bekliyoruz. Ülke tarihimizin en önemli seçiminde oy kullanan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.Olgun'un oy kullanma süreci huzurlu bir şekilde gerçekleşti ve kendisi seçim sonuçlarını merakla beklediğini dile getirdi. İYİ Parti'nin Afyonkarahisar'da 1. sıra milletvekili adayı olarak seçime katılan Olgun, seçim sonuçlarının ülke için büyük bir öneme sahip olduğunu vurgulayarak oy kullanan tüm vatandaşlara teşekkür etti.Seçimlerin sonuçları akşam açıklanacak olup, adaylar ve vatandaşlar sonuçları heyecanla beklemektedir.![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/05/6460a9f1d23f3.jpg)
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/05/6460aa0b4fd12.jpg)
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/05/6460a9f1d23f3.jpg)
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/05/6460aa0b4fd12.jpg)
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/05/6460aa14d91dc.jpg)