Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cantürk Kayahan'ın sunumuyla gerçekleşen konferans, girişimciliğin temel özellikleri ve toplumsal etkileri üzerine bilgi dolu bir platform sunarak dikkat çekti.
Girişimciliğin Temel Unsurları ve Geleceği Tartışıldı
Prof. Dr. Kayahan, konferansta girişimcilik kültürünün önemine vurgu yaparak, ekonomik ve sosyal kalkınma süreçlerinde girişimciliğin kilit bir rol oynadığını açıkladı. Girişimciliğin çeşitli türleri ve temel özellikleri konuşulurken, gelecekteki girişimcilik trendlerine dair önemli perspektifler paylaşıldı.Katılımcılar Arasında Etkileşim: Gençlerin ve Öğrencilerin İlgiyle Takip Ettiği Bir Konferans
Şuhut Gençlik Merkezi üyeleri ve Şuhut Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği konferans, katılımcılara girişimcilik alanında kapsamlı bir bakış sunma fırsatı sağladı. Prof. Dr. Cantürk Kayahan'ın bilgi birikimi ve deneyimleri, gençlerin girişimcilik konusundaki farkındalığını artırmaya yönelik etkileyici bir rol oynadı.Teşekkür ve Plaket Sunumuyla Son Buldu
Konferansın sonunda, Şuhut Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Başkurt, Prof. Dr. Cantürk Kayahan'a teşekkür ederek, katkılarından dolayı bir plaket takdim etti.