Reklam
Reklam

Genç şarkıcı Gökalp Tekmanlı, kendi şarkıları ile çıkış yaptı

Canına Düşe Düşe ile büyük bir çıkış yapan Genç şarkıcı Gökalp Tekmanlı kendime güveniyorum dedi

Genç şarkıcı Gökalp Tekmanlı, kendi şarkıları ile çıkış yaptı
26 Eylül 2020 - 22:44 - Güncelleme: 26 Eylül 2020 - 22:51

25 yaşındaki genç şarkıcı Gökalp Tekmanlı, belki de en önemlisi, sözü ve müziği kendisine ait bir şarkı olan “Canına Düşe Düşe” ile çıkış yapmıştı.Gökalp’in ilk şarkısı Cll Music etiketiyle yayımlanmıştı

KENDİME GÜVENİYORUM

Çoğu müzisyenin “cover” şarkılarla çıkış yaptığını görüyoruz, siz kendinize ait bir şarkıyla çıkış yaptınız. Kendinize güveniyor musunuz bu konuda?

Kendime güveniyorum. Bir konuda kendine güvenemiyorsa insan, yanlış konudadır diye düşünüyorum, ilerlemek için başka bir konuya geçilmesi ya da o konu için deliler gibi çalışılması gerekir. Çünkü yerinde durmak insanın ruhunun da bedeninin de zehri oluyor.

Sanırım bir süre single’larla devam edeceksiniz... Albüm planlarınız var mı? Koronavirüs salgını planlarınızı etkiledi mi?

Evet bir süre daha single'larla ilerleyeceğiz. Sonrası için albüm düşüncelerimiz var. Koronavirüs çıktığında herkese yaptığı gibi bizim de planlarımızı ertelememize sebep oldu. Ama önemli değil, her şey en iyi şekilde nasıl olacaksa o şekilde gelişsin. Ben mutlu olmaya bakıp evrenin düzenine çok karışmıyorum. dedi


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum