Yerel Kalkınma İçin Çağrı
Afyonkarahisar'a uzun yıllar boyunca kaynak olan ancak ekonomiye yeterince katkı sağlamayan maden suyunun, Gelecek Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Niyazi Ertaş tarafından gündeme taşındı. Ertaş, maden suyunun sadece iç piyasa değil, dünya pazarlarına da satıldığını ve bu potansiyelin kente gelir getirebileceğini vurguladı.Maden suyu şişeleme fabrikasının kente ekonomik canlılık kazandıracağını belirten Ertaş, şu anda dışarıdan getirilen şişelerin üretiminin kendi içinde yapılmasının, Afyonkarahisar ekonomisine önemli katkılar sağlayacağını dile getirdi.İstihdam Olanakları: 300 Kişiye İş İmkanı!
Gelecek Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı, yeni kurulacak fabrikanın 100 kişilik bir istihdam yaratacağını ve üç vardiya düşünüldüğünde toplamda 300 kişinin iş bulma fırsatına sahip olacağını açıkladı. Bu adımın, kent ekonomisine sadece ek gelir sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda bölge halkına da iş imkanları sunarak sosyal kalkınmayı destekleyeceğini belirtti.Gelecek Partisi'nin Vizyonu: Ekonomik Değerleri Kullanma
Niyazi Ertaş, Gelecek Partisi olarak amaçlarının kentteki ekonomik potansiyeli en üst düzeye çıkarmak olduğunu ifade etti. Maden suyu fabrikası önerisiyle, sadece yerel değil, uluslararası arenada da rekabet gücüne sahip bir sektör oluşturmayı hedeflediklerini belirtti.Bu çağrıyla, Gelecek Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Niyazi Ertaş, hem kente ekonomik bir ivme kazandırmayı hem de bölge halkına istihdam sağlayarak sosyal refahın artmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Afyonkarahisar'ın potansiyeli olan maden suyu, Gelecek Partisi'nin önerisiyle ekonomik değere dönüşebilir, yeni bir iş alanı ve istihdam imkanı yaratabilir