Eşini ve Kızını öldürüp, intihar etti !!

Birol Köse (40) Antalya’nın Kepez ilçesinde uzaklaştırma kararı aldırdığı eski eşi Esma Polat (35) ve kızı Ekin Köse’yi (12) silahla vurarak öldürüp, intihar etti.

Eşini ve Kızını öldürüp, intihar etti !!
31 Ocak 2020 - 22:05

Olay, bugün sabah 10.00 sıralarında, Antalya Kepez’e bağlı Barış Mahallesinde meydana geldi.İşsiz olan Birol Köse, 7 Nisan’a kadar olan uzaklaştırma kararına rağmen eski eşi Esma Polat’ın evine gitti.

 

Birol Köse ile Esma Polat arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma, kısa sürede büyüyüp, kavgaya dönüşürken Birol Köse, yanında getirdiği tabancayla eski eşi Esma Polat’ı vurdu.

 

Olay sırasında salonda bulunan kızı Ekin’in, “Babam annemi öldürüyor” çığlıkları üzerine Birol Köse, kızına da ateş ettikten sonra aynı silahı göğsüne dayayıp, ateşledi.

 

Silah seslerini duyan komşuların ihbarıyla eve, sağlık ve polis ekipleri geldi. İçeri giren ekipler, Esma Polat’ın cansız bedeniyle karşılaşırken, ağır yaralı olduğunu belirlediği baba-kızı ambulanslarla özel hastaneye kaldırdı.

 

Birol Köse ile kızı Ekin Köse, hastanedeki müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.Cinayet anında evde bulunan çiftin diğer çocukları Umut Batı Köse, Çocuk Şube ekipleri tarafından korumaya alındı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum