Yeni Başkan, Yeni Vizyon: Emrah Mola
Emirdağspor camiası, uzun bir süreç sonunda yaşanan bu değişimle birlikte yeni bir vizyonla tanışıyor. Emrah Mola, iş dünyasındaki başarıları ve eğitim alanındaki katkılarıyla bilinen bir isim olarak, kulübü yeni bir döneme taşıma sözü veriyor. Yapılan basın açıklamasında, Mola, "Emirdağspor'a hizmet etmek, onu daha ileriye taşımak benim için bir onur. Taraftarlarımıza söz veriyorum, bu takım için elimden gelenin en iyisini yapacağım" dedi.İlçe Protokolünden Hızlı Aksiyon: Emirdağspor Yeniden Şekilleniyor
Emirdağspor Kulüp Başkanlığı'na getirilen Emrah Mola'nın atanmasının ardından ilçe protokolü, hızlı bir şekilde aksiyon aldı. Mola, sadece iş dünyasındaki deneyimleriyle değil, aynı zamanda futbol camiasındaki geniş ilişkileriyle de dikkat çekiyor. Yeni başkanın, kulübü daha üst liglere taşıma hedefiyle hareket edeceği belirtiliyor.Transfer Döneminde Yeni Hareketlilik: Emirdağspor Güçleniyor
Emrah Mola'nın kulüp başkanlığına atanmasıyla birlikte, Emirdağspor'un transfer döneminde aktif bir rol oynaması bekleniyor. Mola'nın, takımı güçlendirmek adına yapılacak transferler konusunda titiz bir çalışma içine gireceği ifade ediliyor. Bu hamlelerle birlikte, Emirdağspor'un lige dönüş yaparak başarı grafiğini yükseltmesi hedefleniyor.