Bu özel etkinliğe Emirdağ Belediyesi tarafından taşımalı birinci sınıf öğrencileri davet edildi. Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ise bu anlamlı günü çocukları yalnız bırakmayarak onlara eşlik etti.Etkinlikte çocuklara günün anlam ve önemi hakkında bir konuşma yapıldı ve masallar okundu. Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, öğrencilere kitap okumanın önemini vurgulayarak, onlara masallar okudu ve ilk kitaplarını hediye etti.Emirdağ Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliğin sonunda, çocuklara Belediye Başkanı Serkan Koyuncu tarafından hediye edilen kitaplar verildi ve Emirdağ Belediyesi Mutfak Atölyesi'nde üretilen ürünler ikram edildi.
Gündem
09 Kasım 2023 - 18:15
Emirdağ Millet Kütüphanesi kitap hediye etti
Emirdağ Millet Kütüphanesi, Dünya Çocuk Kitapları Haftası'nın ikinci haftası olan Kasım ayında, çocuklara kitap sevgisi aşılamak ve okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla etkinlik düzenledi.
Gündem
09 Kasım 2023 - 18:15
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir