Afyonkarahisar'ın Emirdağ İlçesi, alt ve üst yapı yatırımlarıyla modern bir görünüme kavuşturuluyor. Emirdağ Belediyesi, İnkılap Mahallesi'nde kilit parke döşeme çalışmalarını hız kesmeden sürdürerek ilçenin altyapısını güçlendiriyor.
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçede yapılan çalışmaların ilçenin gelişimi için büyük önem taşıdığını belirtiyor. Başkan Koyuncu, "İlçemizde bulunan mahallelerimize eksiksiz hizmet sunabilmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Hizmet belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz bu yolda hemşerilerimizden aldığımız güç ve destekle ilçemizin üst yapı çalışmalarını sürdürüyoruz. dedi
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/10/6524019d28136.jpg)