Reklam
Reklam

Emirdağ Belediyesi vatandaşlara ücretsiz çöp konteynırı dağıttı

Emirdağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Şehitler Caddesinde ikamet eden vatandaşlara ücretsiz çöp konteynırı dağıtımı gerçekleştirdi.

Emirdağ Belediyesi vatandaşlara ücretsiz çöp konteynırı dağıttı
06 Aralık 2020 - 12:52

Emirdağ Belediyesi Başkanı Serkan Koyuncu’nun talimatları ile 15 Temmuz Şehitler Caddesinde yeni sisteme geçildi. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından cadde de ikamet eden vatandaşlara zimmet karşılığı çöp konteynırı verildi. 15 Temmuz Şehitler Caddesinde doğalgaz döşenmesinin ardından haftanın belli günlerinde ve belli saatlerde çöp toplama saatleri belirlenerek caddedeki vatandaşlara bildirimde bulunuldu.  Vatandaşlar ise bu uygulamadan oldukça memnun kaldıklarını ifade ettiler.

VATANDAŞIMIZIN SAĞLIĞI ÖNCELİĞİMİZ
Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, “Bu uygulama sayesinde çöpler daha derli toplu olacak. Çevreye pis koku ve kötü görüntü vermeyecek. Çöp konteynırlarını vatandaşlarımıza zimmet karşılığı teslim ettik ve kendilerine çöp toplama saatlerini içeren bir broşür da vererek bilgilendirdik. Zor bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde Emirdağ Belediyesi olarak hijyen konusuna çok önem veriyoruz. Vatandaşımızın sağlığı her şeyden önemli”

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum