Bugün saat 16.00'dan itibaren tamamen trafiğe açılan Afyon Yolu'nda yol boyama çalışmaları gerçekleştirilecek.Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ'ın hak ettiği değeri kazanması için çalışmalar yaptıklarını belirterek, "Asfalt seferberliğimiz hız kesmeden devam ediyor. İki hafta gibi kısa bir sürede Elhan Yolu, Mezar Caddesi, Ofis Önü Bolvadin Köprüsü Bağlantı Yolu ve Afyon Yolu'nu sıcak asfalt konforuyla buluşturduk. Bu süreçte bize destek veren Emirdağlı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Kaliteli yollarımız Emirdağ'a hayırlı olsun" dedi. Afyon Yolu'nda yapılan değişiklikler vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.
Gündem
07 Kasım 2023 - 10:10
Emirdağ Belediyesi Afyon Yolu'nda Sıcak Asfalt Çalışmalarını Tamamladı
Emirdağ Belediyesi, şehrin ana girişlerinden biri olan Afyon Yolu'nda alt yapı eksikliklerini gidermek için sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.
Gündem
07 Kasım 2023 - 10:10
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir